Cover
Fehérvári vereség az EBEL-ben
2019-02-2221:52
Újra, immár negyedszer is kikapott a Fehérvár az osztrák jégkorongliga középszakaszában. A negyedik fordulóban: Fehérvár - Vienna Capitals 1-2.
A Fehérvár alapszakasza amolyan sikertörténet volt, hiszen a felsőházat érő hatodik helyen zártak Háriék, a középszakaszban viszont egyelőre nem szerepel pont a Volán neve mellett. A Vienna Capitals a tabella második helyéről érkezett Székesfehérvárra, és a gól nélküli első harmadot követően a második húsz percben gyors egymásutánban Olden és Nissner révén kétszer is mattolta Carruth kapust. Igaz, még ebben a harmadban szépítettek a hazaiak Tikkanen góljával. Hiába próbált meg mindent a záró felvonásban a Fehérvár, nem sikerült túljárni a bécsi védők eszén, így továbbra is nyeretlen, és a felsőház hatodik, utolsó helyén áll a csapat az EBEL középszakaszában.