Bondár Anna vereséggel kezdett
2019-02-1921:54
Tenisz
Vereséget szenvedett Bondár Anna a budapesti Hungarian Ladies Open női teniszverseny első fordulójában. A magyar teniszező 4:6, 6:3, 6:4-re kapott ki a román Cirsteától. Bejutott viszont a legjobb 8 közé a Stollár Fanny, Heather Watson páros, miután két játszmában nyert egy amerikai, holland kettős ellen.
Jól kezdte a mérkőzést a lila mezben játszó Bondár Anna. A szabadkártyás magyar teniszező felvette a versenyt román ellenfelével, sőt 3:3-nál brékelőnybe került, amit aztán nem is adott ki a kezéből, nagyszerű játékkal 6:4-re hozta az első szettet. A pihenő után aztán nagyobb elánnal jött vissza Solana Cirstea és rögtön kettő egynél brékelt is, így 3:1, majd 4:1 következett, Bondár pedig nem tudott adogatást elvenni az őt a világranglistán több, mint 100 hellyel megelőző romántól: 6:3-ra veszített a második szettben. A harmadik játszmában viszont aztán nem volt hiány brékelésből. Bondár 2-szer, Cirstea háromszor vette el a másik adogatását, s ezzel meg is nyerte a mérkőzést. Bondár Anna - Solana Cirstea 6:4, 3:6, 4:6.