Otthon tartotta a három pontot a Loki
2018-12-0821:00
Az OTP Bank Ligában lépett pályára a Budapest Honvéd. A kispestiek a Debrecen otthonában szenvedtek 2-0-s vereséget.
Egészen az első félidő végéig kellett várnia a hazai közönségnek a fehér mezben játszó DVSC első góljára. Bár az ötödik, majd a tizennegyedik percben is hatalmas helyzetet alakítottak ki a debreceniek, Szécsi Márk először a kapu mellé, másodszor pedig az oldalhálóba lőtte a labdát. A jeget a negyvenharmadik percben Bódi Ádám törte meg, aki 23 méterről talált a kapu jobb felső sarkába.

A második félidő az elsőhöz hasonlóan kihagyott helyzetekkel indult, majd a 82. percben Szécsi úgy gondolta, jóvá teszi eddigi hibáit, és Pávkovics Bence szögletét középről, bő egy méterről a bal alsó sarokba lőtte. Ezzel el is döntötte a mérkőzést, Debrecen-Honvéd 2-0, a cívisvárosiak így otthon tartották a győzelemért járó három pontot.