Brémában nyert a Bayern München
2018-12-0213:07
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 13. fordulójában a címvédő Bayern München Brémába látogatott. A Bundesliga rangadóját Serge Gnabry duplájával 2-1-re a bajorok nyerték.
A mérkőzés első góljára a 20. percig kellett várni, ekkora a piros mezben játszó Bayern szerzett vezetést. Kimmich ívelt Gnabry elé, akinek az első próbálkozását még védte Pavlenka kapus, ám a kipattanót már belőtte a bajorok 22-ese. A 33. percben egyenlített a Werder, Kruse baloldali beadására Neuer borzasztóan, Oszako azonban remekül érkezett és a hálóba fejelt. A fordulást követően hamar visszavette a vezetést a címvédő. Kis szerencsével, de ezúttal is Gnabry volt a főszereplő. Müller passzába egy védő még beleért, így pont a befutó Gnabry lábára pattant a labda, mely a hálóban kötött ki végül. A 77. percben Krusénak volt még egy lehetősége, ám a kapu bal oldala mellé lőtt, így maradt az 1-2. A Bayern, győzelmével feljött a tabella harmadik helyére.