Durant 51 pontja sem volt elég
2018-11-3018:09
Hiába Kevin Durant 51 dobott pontja, a Goldan State Warriors 131-128-ra hosszabbításban kikapott a Toronto Raptors vendégeként az Észak-amerikai profi kosárlabdaligában. A Toronto győzelmével továbbra is vezeti a Keleti főcsoportot.
Igazi rangadót rendeztek az NBA-ben. A címvédő Golden State Warriors a keleti főcsoport első helyezettjéhez, a Toronto Raptorshoz látogatott. A mérkőzés pedig az előzetes várakozásoknak megfelelően hatalmas csatát hozott. A hazaiak jobban kezdték a meccset, az első negyed végén 13 ponttal mentek, amit a Warriors negyedről-negyedre szép lassan kozmetikázott Kevin Durant vezetésével, aki végül 51 pontig jutott. A rendes játékidő –leginkább Durant közreműködésének köszönhetően – 119-119-es döntetlennel ért véget, így jöhetett a hosszabbítás. A ráadást a Raptors 12:9-re nyerte, így végül Toronto Raptors - Golden State Warriors 131:128.