Simán nyert az FTC a Vác ellen
2018-10-2819:17
A Ferencváros női kézilabdacsapata hatalmas, 21 gólos különbséggel nyert a Vác ellen. A női NB I-ben FTC - Vác 39-18.
2018-ban utolsó hazai mérkőzését játszotta az Elek Gyula Arénában a Ferencváros, amelynek több sérült játékost is nélkülöznie kellett a Vác elleni bajnoki mérkőzésen. A vendégek kezdték jobban a találkozót, és 3-2-ig vezetni is tudtak. Erre azonban öt Fradi-gól érkezett válaszul, és a 10. percben már 7-3 volt az állás. Fokozatosan lépett el ellenfelétől a hazai együttes, és a félidő végén egy 5-1-es rohamnak köszönhetően már 17-9 volt az eredmény. A második játékrészben sem lassított a Ferencváros és a 40. percben már 10 gól volt az előnye. Aki pályára lépett, mindenki jól játszott a hazaiaknál, akik a nyolcgólos Háfra Noémi kiváló játékának is köszönhetően 21 góllal, 39-18-ra megnyerték a mérkőzést és továbbra is 100%-osak a bajnokságban.