A Kisvárdával nem bírt a MOL Vidi
2018-10-2819:54
Szaloniki után Kisvárdát már nem vette be a MOL Vidi. A labdarúgó OTP Bank Liga 12. fordulójának záró mérkőzésén: Kisvárda - Mol Vidi 2-2.
A hétközi Európa-liga-siker után Kisvárdán Nego tizenegyesével már az első húsz percben vezetést szerzett a MOL Vidi. Épp Negót rúgták meg, s a sértett higgadtan értékesítette a büntetőt. Hét percig vezettek a vendégek, amikor a tizenhatosra befutó Sassá látványos fejessel egyenlített. Még a szünet előtt újra a fehérváriakhoz került az előny, Fiola beadását Melnik fejelte az égbe, és a lehulló labdát Scsepovics közreműködésével Pátkai rúgta a bal sarokba. Negyedóra volt hátra a meccsből, amikor a csütörtöki gólszerző, Stopira öngóljával újra egyenlített a Várda: a balhátvéd Miletivszkijt megelőzve talált a saját kapujába. Ennyi maradt a vége: Kisvárda-Mol Vidi 2-2.