Budaörsi vereség az asztalitenisz Bajnokok Ligájában
2018-10-2721:31
Asztalitenisz
3:0-s vereséget szenvedett a Budaörs női asztalitenisz csapata a Bajnokok Ligájában. A francia METZ csapata ellen egyik magyar játékosnak sem sikerült győzelmet szereznie.
A női asztalitenisz Bajnokok Ligájának második fordulójában a Budaörs, a francia Metz csapatát fogadta. Az első mérkőzésen Pergel Szandra Carole Grundisch-sal csapott össze. A magyar kezdett jobban, és rögtön az első játszmát megnyerte. Bár a továbbiakban is jól játszott, az ötödik szettet végül elbukta a francia ellen, és 3:2-re kikapott. A második összecsapáson Fazekas Mária állt az asztalhoz, akinek Ding Yaping ellen szettet sem sikerült nyernie. Végül Lovas Petra sem bírt ellenfelével, Adina Diaconuval, aki 3:1-re nyert.
A magyar csapat ezzel második mérkőzésén is vereséget szenvedett. Budaörs-METZ: 0:3.