Neymar és Mbappé nélkül is fölényes párizsi győzelem
2018-09-1512:20
Magabiztos győzelmet aratott a Paris Saint-Germain a francia labdarúgó-bajnokság ötödik fordulójában. A fővárosiak a Saint- Étienne ellen diadalmaskodtak 4-0-ra.
A Paris Saint-Germainnél ugyan nem játszott Neymar és Mbappé, mégis már a 22. percben megszerezte a vezetést. A hosszan előre ívelt labdát Draxler magának fejelte fel, majd ismét fejjel a kapuba juttatta.

A második félidő elején Gomis szabálytalankodott Cavanival szemben, aki nemcsak kiharcolt egy 11-est csapatának, de értékesítette is azt. A 76. percben ismét megvillantak a hazaiak, akik Ángel Di María révén megszerezték 3. góljukat is. A játékrész végére elfáradó vendégek ellen, pár perccel a lefújás előtt, a frissen beálló Diaby is betalált. A 19 éves csatár jobb alsóba lőtt góljával alakult ki a végeredmény: Paris Saint-Germain - Saint- Étienne: 4:0. A párizsiak ezzel továbbra is veretlenek, és vezetik a tabellát.