Ronaldo nélkül kapott ki a Juve a Realtól
2018-08-0516:08
A Real Madrid 3-1-re legyőzte a Juventust a Nemzetközi Bajnokok Kupájában. A találkozón a torinóiaknál nem lépett pályára a nyáron éppen a spanyol csapattól érkező Cristiano Ronaldo.
A fekete mezben játszó Juventus számára kezdődött jobban a mérkőzés, hiszen Carvajal öngóljával már a 12. percben vezetést szerzett a torinói együttes. Nem kellett azonban sokat várni a madridi szurkolóknak az egyenlítésre, a 39. percben ugyanis Gareth Bale hatalmas bombagólt lőtt, közel húsz méterről.

A második félidőben már egyértelmű volt a Real fölénye. Két perccel a fordulást követően Vinícius passzolt középre, amit Asensio vett át, majd váltott gólra. Az 56. percben aztán ismét Asensio volt a főszereplő, aki egy pazar labdaátvétel után a kapus hónalja alatt juttatta a hálóba a labdát, ezzel beállítva a végeredményt. Real Madrid-Juventus: 3-1.