Nadal és Djokovics továbbjutott
2018-05-1714:21
A hétszeres győztes Rafael Nadal, valamint a négyszeres bajnok Novak Djokovics is bejutott a nyolcaddöntőbe a római salakpályás tenisztorna férfi versenyében.
Továbbjutott a római férfi tenisztornán az első kiemelt spanyol Rafael Nadal, aki mindössze egy játékot veszített a második fordulóban bosnyák ellenfele ellen. Szintén bejutott a legjobb 16 közé a korábbi világelső szerb Novak Djokovics is, aki két sima játszmában győzött. A harmadik helyen kiemelt Grigor Dimitrov viszont búcsúzott, őt a japán Nisikori Kei szetthátrányból fordítva ejtette ki. A női mezőnyben Babos Tímea kikapott és ezzel kiesett a világranglista 38. magyar versenyző, aki a 7. kiemelt francia Caroline Garciától szenvedett vereséget 6:3, 6:4 arányban.