A tartalékok tartalékjaival gálázott a Bayern
2018-04-2912:34
A már biztosan német bajnok Bayern München leendő edzője csapatát győzte le a Bundesligában. A forduló rangadóján: Bayern - Frankfurt 4-1.
A Bayern számára már nem volt tétje a Frankfurt elleni mérkőzésnek, ám egyrészt ez a két együttes vívja a kupadöntőt, másrészt a nyártól éppen az Eintrachtot irányító Niko Kovac lesz a müncheniek vezetőedzője.

Az amúgy is sérülésektől sújtott Bayernben elsősorban fiatalok és újoncok kaptak helyet, de Jupp Heynckes együttese a most debütáló Dorsch góljával így is vezetett a szünetben, majd Wagner találatával a 76. percben már kétgólos előnybe került. A Frankfurt még szépíteni tudott Haller révén, ám a hajrában a keddi, Real Madrid elleni Bajnokok Ligája-visszavágóra tartalékoló Bayern további két gólt szerzett, előbb a magyar felmenőkkel rendelkező Süle passzából Rafinha lőtt gólt, majd a végén Süle maga is betalált.

Bayern- Frankfurt 4 - 1.