Komlón is győzött a Veszprém
2018-03-1821:56
Nem borult a papírforma, Komlón nyert a Telekom Veszprém. A férfi kézilabda-bajnokság vasárnapi mérkőzésén: Komló - Veszprém 24-32.
Szinte eksztázisban kezdte a fehér mezes Komló a mérkőzést, nem adta könnyen magát, kisebb meglepetésre a 12. percben már 9-5-ös vezetést könyvelhetett el. A félidő második részében azonban a Veszprém megrázta magát, a 21. percben 10-10-nél sikerült kiegyenlítenie, majd 16-12-re hozta a játékrészt. A második 30 percre helyreállt a rend, és bár a Komlónak voltak villanásai, nem tudták tartani az iramot. A végeredményt Borzas időntúli hétméteressel állította be, 32-24-re nyert Komlón a Telekom Veszprém.

„Kihagytunk sok ziccert, az elején pedig hibáztunk, vezettek négy góllal, utána rendeztük sorainkat és a félidő végére átvettük a vezetést, de egy jó mérkőzés volt a részükről: Sok hibával játszottunk, sok helyzetet is kihagytunk, ahogy az edző mondta, kemény munkából jöttünk ide a mérkőzésre, úgyhogy remélem, hogy a jövő héten jobban fog menni a játék”
 -mondta Lékai Máté, a Telekom Veszprém irányítója.

A veszprémiekre egy hét múlva nagyobb feladat vár: vasárnap a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében lépnek pályára.