Otthon tartotta a két pontot a Telekom Veszprém
2018-03-1421:17
Győzött a Telekom Veszprém a magyar férfi kézilabda bajnokság 22. fordulójának rangadóján. A listavezető bakonyi együttes a 3. helyezett Balatonfüredet múlta felül 40-26-ra.
Szorosan indult a Telekom Veszprém és a Balatonfüred találkozója. Kezdetben egyik fél sem tudott előnyt kialakítani. 5-5 után azonban ritmust váltottak a fekete mezes hazaiak, és háromgólos előnyt alakítottak ki. A Füred viszont nem hagyta magát és szinte azonnal visszazárkózott egy találatra.

A félidő második felét egy óriási hajrával zárta a Veszprém, amire a vendégek képtelenek voltak reagálni, így 19-12 állt az eredményjelzőn a szünetben.

A második játékrész hasonlóan folytatódott. A bakonyiak folyamatosan növelték a különbséget, ami a meccs végére már 14-re hízott, így a vége, Telekom Veszprém - Balatonfüred 40:26. A meccs legeredményesebb játékosa Dejan Manaszkov volt 8 góllal.