DVTK győzelem Felcsúton – Magyar Kupa
2018-03-1413:00
1-0-ra nyert a DVTK a Magyar Kupa negyeddöntőinek első mérkőzésén. Ráadásul a diósgyőriek a Puskás Akadémia otthonában tudtak győzni.

Nem kellett sokáig várni a mérkőzés első helyzetére. A 14. percben egy diósgyőri fejes után Hegedűs hárított bravúrral. Szinte azonnal jött a Puskás Akadémia válasza, Henty került óriási ziccerbe, de a nigériai végül kihagyta a kihagyhatatlant. Öt perccel később ismét Henty veszélyeztetett, de a lövése elkerülte a kaput. A hazaiak kihagyott helyzetei a 34. percben megbosszulták magukat, Joannidis egy remek szóló után megszerezte a vezetést a vendégeknek, így a szünetre 1-0-ás Diósgyőr előnynél vonulhattak a csapatok.  A második félidőt sokkal aktívabban kezdte a Puskás, sorra alakították ki a helyzeteket. Ennek meg is lett az eredménye, a csereként beálló Radó közelről a kapuba fejelt, a találatot azonban les miatt nem adták meg a bírók.  A meccs végén Hegedűs János még egyenlíthetett volna, de mellé fejelt. Így a végeredmény Puskás Akadémia - DVTK 0-1.