Döntőt játszik a Békéscsaba női röplabdacsapata
2018-03-1115:12
Megvédheti a címét a Békéscsaba. A női röplabdázók Közép-európai Ligájának mai döntőjében cseh ellenfél vár a magyar bajnokra.

Magabiztos győzelemmel jutott a Közép-európai Liga döntőjébe a címvédő Linamar-BRSE női röplabdacsapata, miután 3:1 arányban felülmúlta a horvát Mladost Zagreb együttesét.  Az első és második szettben nagyon jól játszottak Dobi Edináék, mindössze 19, illetve 17 pontot engedélyeztek a horvátoknak.  A harmadik szettben kicsit idegesen röplabdáztak a lányok, de a negyedikre megnyugodak és fantasztikusan játszottak.  A 17 óra 30 perckor kezdődő fináléban az alapszakaszgyőztes cseh Olomouc lesz a magyar csapat ellenfele.