Győzelmével csoportelső a Győr
2018-03-1020:13
A Győri Audi ETO KC csapata 34-25-re győzte le a Krim Ljubljana együttesét a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének utolsó fordulójában, így csoportelsőként jutott a negyeddöntőbe a magyar együttes.
Döcögősen kezdett a zöld mezes Győr. A vendég Ljubljana egészen a 23. percig tartotta a lépést. Ekkor Görbicz Anita szerzett vezetést, 11-10-nél. Egy remek 5-0-ás szériának köszönhetően folyamatosan növelte előnyét az ETO. A félidőben így 17-12-re vezettek a hazaiak.

A fordulást követően a BL-címvédő diktálta a tempót, a különbség pedig tovább duzzadt. A győzelem nem forgott veszélyben. A végeredmény: Győri Audi ETO KC-Krim Ljubljana 34-25. Győzelmével az ETO megnyerte csoportját, a negyeddöntőben pedig a Buducsnoszt Podgoricával találkozik majd.