Megkezdődött a tavaszi szezon
2018-02-2420:20
Hosszú téli szünet után a 20. fordulóval folytatódott az OTP Bank labdarúgó liga. A Videoton a Vasast fogadta a felcsúti Pancho Arénában.
Nagy reményekkel várta 2018 első NB1-es összecsapását a Vasas és a Videoton csapata is. A pályaválasztó fehérváriak egyértelműen kijelentették, hogy a bajnoki cím megszerzése érdekében, fontos a jó rajt.

Ennek megfelelően Hadzic lövése után a 26. percben meg is szerezte a vezetést a hazai csapat. A 37. percben meg is duplázhatták volna előnyüket, de Stopira lövése a felső lécet találta el. Ez meg is bosszulta magát, három perccel később Ádám Martin egyenlített, sőt rá fél percre duplázhatott is volna, de Kovácsik a kapufára tolta a lövését.

A második félidőben aztán az új igazolások is letették a névjegyüket. Igaz felemásan. Míg a vidis Stefan Scepovic gólt lőtt, addig a Vasasból Barczit kiállították. Ez meg is pecsételte az angyalföldiek sorsát, hátrányukat már nem tudták ledolgozni. Videoton-Vasas 2-1.