Célfotó / 2018.04.29.
Tízévesen kezdett el kosárlabdázni. Bár soha nem akart élsportoló lenni, 25 éves pályafutása alatt sikert sikerre halmozott: négy magyar bajnoki címet nyert, a BEAC-cal szerzett aranyérme máig a klub történetének egyetlen bajnoki elsősége. Kétszer volt Ronchetti Kupa-győztes, először a francia Tarbes, másodszor a GYSEV-Sopron csapatával. Már 17 évesen tagja volt az Eb-bronzérmes felnőtt női válogatottnak. Aztán még kétszer sikerült felállnia a dobogó harmadik fokára a nemzeti csapattal. Csak az olimpia hiányzik pályafutásából. Becenevét édesapjától kapta. Miután a nővére volt Maci Laci, ő lett Bubu, mint a rajzfilmben. Később aztán egy egész csarnok kiabálta, hogy hajrá, Bubu! 2004 óta edzősködik, visszatért első sikerinek helyszínére: az ELTE-BEAC Újbuda NBI/A csoportos csapatának vezetőedzője és az akadémia szakmai igazgatója. A Célfotóban Balogh Judittal Kalapos Mihály beszélgetett.