Wawrinka hatalmas csatában jutott tovább
2019-03-0915:06
Tenisz
Bejutott a második fordulóba Stan Wawrinka az Indian Wells-i keménypályás tenisztornán. A svájci teniszező a brit Daniel Evanst győzte le a vártnál nehezebben három szettben, így a következő körben Fucsovics Márton ellen léphet pályára.
Daniel Evans kezdte jobban a mérkőzést, de hiába vette el kétszer is ellenfele adogatását, Stan Wawrinka mindkétszer visszabrékelte a britet, így a játszma végül rövidítésben dőlt el, amelyben a brit volt jobb, így 7:6-ra nyert. A második szettben viszont Wawrinka szintet lépett, remekül játszott, nem kegyelmezett Evansnek és 6:3-mal szépített. 1-1, jöhetett a mindent eldöntő harmadik játékrész, amelyben ismét a svájci volt jobb, ismét 6:3-mal, így 2 óra 12 percnyi játék után bejutott a következő körbe, ahol a jelenlegi legjobb magyar teniszező, a világranglista 31. helyezett Fucsovics Márton vár majd rá. A mérkőzést magyar idő szerint vasárnap este rendezik majd.