Magazin ajánló: Hosszabbítás (01.21. 18:30)
2019-01-2114:00
Amit az elmúlt hét eseményeiről tudni érdemes. Gólok, pontok és másodpercek, sikerek és kudarcok, sztárok és sztorik a Hosszabbításban.
A Hosszabbítás ma esti témái:

Már idén megkezdődik a jegyértékesítés a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokságra! A részletekről az Euro2020 magyarországi projekvezetőjével, Szabó Vilmossal beszélgetünk!

Az NB I-es csapatok gőzerővel készülnek a tavaszi rajtra. Felkészülési körkép az együttesekről.

Újabb történelmi győzelmeket zsebeltek be a rövid pályás gyorskorcsolyázók. Ezúttal az Eb-ről tértek haza érmekkel legjobbjaink.

Ezüstérmet nyert a Pergel Szandra, Szudi Ádám kettős a budapesti asztalitenisz World Touron. A cél Tokió!

Szalay Balázsék megismételték eddigi legjobb helyezésüket a Dakar ralin. Összetettben a 20. helyen zártak.